תקליטן לבת מצווה של סנופ זה הדבר הכי טוב שבחרתם עבור האירוע שלכם! 

מזל טוב! את חוגגים את גיל המצוות! הדבר הכי חשוב לבחור כשמתכננים את אירוע בת המצווה הוא כמובן תקליטן לבת מצווה מבית סנופ הפקות. את התקליטנים שלנו אנו בוחרים בקפידה רבה אחרי שראינו אותם במאות מועדוני בת מצווה שווים והבנו שאנחנו מחפשים את זה בדיוק. תקליטן לבת מצווה שיודע לעשות קרנבל שמבין במוזיקה של הילדים ויודע להפעיל אותם עד כדי טירוף.

תקליטן לבת מצווה
תקליטן לבת מצווה

תקליטן לבת מצווה מקצועי חייב להכיר את כל המשחקים השווים והמיוחדים כדי להפעיל את הילדים במהלך האירוע. בזמן האירוע אמור להיות שילוב בין ריקודים, משחקים זמן לברכות וכמובן לאוכל. 

לילדים יש המוזיקה שלהם! היא די דומה למה שכולם שומעים אבל את הלהיטים המיוחדים והחבויים רק אנחנו מכירים. חשוב מאוד שתקליטן לבת מצווה ידע ויכיר את כל מה שהולך היום במוזיקה של הנוער וכמובן שיהיה לו הרבה נסיון בהרבה סוגי אירועים.

האירוע דרך סנופ מגיע עם הגברה, תאורה, עמדת דיג'יי והמון תוספות ואטרקציות בחבילות השוות שלנו! 

אפשר להוסיף לאירוע שלכם גם מסיבת פול מון וזה עוזר מאוד לתקליטן לבת מצווה להפעיל את הרחבה. 

לפני האירוע התקליטן יושב עם חוגגת בת המצווה ושואל אותה איזה שירים היא מעדיפה וכל זה גם בעזרת האפליקציה לבחירת שירים השווה שלנו. במהלך האירוע ישנה אפשרות שהילדה תהפוך לתקליטן ותשים את השירים האהובים עליה לחברים. 

הערב שלכם חייב להיות אנרגטי ושמח כל הזמן. תקליטן לבת מצווה דואג שהרחבה לא תהיה שקטה לרגע ותמיד תוססת ועם ידיים באוויר.

 

מחיר תקליטן לבת מצווה דרך סנופ הוא - בין 1800 שקלים ל-2000 שקלים תלוי במיקום האירוע ובדרישות. אפשר לקחת גם תקליטן דרך חבילה אחת גדולה ואז להוזיל את העלויות ולקבל הרבה יותר!  

אל תסגרו תקליטן לבת מצווה לפני שתיפגשו איתנו! 

ליצירת קשר