מסיבת אוזניות בים עם התקליטנים של סנופ

החבילה הכי מושלמת ל - מסיבת אוזניות בים 

אוזניות צבעוניות ואיכותיות 
DJ אלוף מחברת סנופ 
תאורת מסיבה מושקעת 

החל מ-2000* ש"ח כולל מע"מ 

*יתכנו שינויים במחיר הנקבעים לפי תאריכים מיוחדים, מרחק נסיעה ומיקום האירוע.

* משך האירוע עד 3 שעות. 

  • White Facebook Icon

הכי טוב להשאיר לנו פרטים ונחזור אליכם ממש מהר ...

Thanks! Message sent.

מסיבת אוזניות בים עם די ג'יי 

מסיבת אוזניות בים באיזור פלמחים

 

יכול להיות שמדובר על מסיבת גיוס שאתם מארגנים לחבר או שיכול להיות שזו מסיבת שחרור. יכול להיות שאתם רוצים לחגוג את סיום הלימודים ומחפשים מקום לכל הכיתה ויכול להיות שהופקדתם על מסיבת יום ההולדת של אחד החברים. בין כך ובין כך, יש לכם לא מעט עבודה. אתם צריכים קודם כל למצוא מקום לקיים בו את המסיבה ואחד הרעיונות העולים לכם הוא מסיבה בים. אבל איך תביאו לשם רמקולים וציוד הגברה? האם יאשרו לכם בכלל? ומה עם המוזיקה הרועשת שמן הסתם אי אפשר להפעיל אותה בכל מקום?  מסתבר שיש לזה פתרון, פשוט יותר ממה שחושבים והוא – מסיבת אוזניות בים. אז הנה כמה דברים על מסיבת אוזניות בים שכדאי לדעת

מהי מסיבת אוזניות?

 

אם עוד לא שמעתם את המונח כנראה שאתם חיים אי שם מחוץ לכדור הארץ. מסיבת אוזניות בים או בכל מקום אחר כשמה כן היא, מסיבה שבמקום שיהיו בה רמקולים צעקניים ומערכת הגברה מטורפת, החוגגים מקבלים אוזניות ואת המוזיקה הם יכולים לשמוע דרכן. מסיבות אוזניות הולכות והופכות לפופולאריות בשנים האחרונות וניתן לראות אותן במועדונים ובאירועים, אירועים כמו חתונות, בר או בת מצוות, ימי הולדת וכל אירוע אחר. מסיבת אוזניות בים דורשת רק דיג'יי ואוזניות שמתחברות למוזיקה שהוא משמיע, וכל אחד יכול ליהנות הנאה גדולה לא פחות מאשר במסיבה רגילה עם מוזיקה רועשת, ואולי אפילו יותר.

יתרונות:

 

מסיבת אוזניות בים טומנת בחובה כמה יתרונות. היתרון הראשון של מסיבת אוזניות בים הוא כמובן השקט. אין רעש והמולה וכל אחד שומע את המוזיקה מבעד לאוזניות שלו, כך שכל אחד נהנה בלי להטריד את השני. בנוסף, כשעושים מסיבת אוזניות בים מי שרוצה לפרוש מהמסיבה בשביל לשתות או סתם לדבר עם חבר, לא צריך להתרחק. הוא בסך הכול צריך להוריד את האוזניות וזהו. חשוב גם לדעת שמסיבה כזו יכולה להתחלק ליותר מסוג מוזיקה אחד. זה אומר שאם יש שניים שמנגנים על הבמה הם יכולים לפצל את המוזיקה ולהחליט שחצי קהל ישמע מוזיקה מסוימת והחצי השני מוזיקה אחרת, או שכל אחד יחליט על ערוץ אחר באוזניות שלו ויבחר מה שהוא רוצה מבין שני סוגי המוזיקה.

תגיות