מסיבת אוזניות לחתונה עם התקליטנים של סנופ

החבילה הכי מושלמת ל - מסיבת אוזניות לחתונה

אוזניות צבעוניות ואיכותיות 
DJ אלוף מחברת סנופ 
תאורת מסיבה מושקעת 

החל מ-2000* ש"ח כולל מע"מ 

*יתכנו שינויים במחיר הנקבעים לפי תאריכים מיוחדים, מרחק נסיעה ומיקום האירוע.

* משך האירוע עד 3 שעות. 

  • White Facebook Icon

הכי טוב להשאיר לנו פרטים ונחזור אליכם ממש מהר ...

Thanks! Message sent.

מסיבת אוזניות לחתונה 

אוטוטו החתונה מגיעה ואתם עסוקים במלוא המרץ בהכנות. חתונה היא אירוע של פעם בחיים (או לפחות זו השאיפה) אחד האירועים החשובים ביותר בחיים, אירוע בלתי נשכח גם לזוג וגם למוזמנים. חתונה היא אירוע שדורש לא מעט הכנות, לא מעט מפגשים עם נותני שירות מתחומים שונים כמו קייטרינג, צילום, עיצוב ואחרים, אבל יש תחום אחד שהוא מעל לכל, הוא זה שיקבע את הוויב באירוע, הוא זה שיקבע עד כמה הוא יהיה מיוחד ומרגש וכמה מצב הרוח בו יהיה מרומם. מהו התחום? המוזיקה כמובן. בחירת דיג'יי היא עבודה לא פשוטה, והנה רעיון, מסיבת אוזניות לחתונה שתהיה בלתי נשכחת. אך מהי מסיבת אוזניות לחתונה?

מהי מסיבת אוזניות?

 

מסיבת אוזניות לחתונה זה בדיוק כמו שזה נשמע. מסיבה בה מחולקות אוזניות אלחוטיות לחוגגים, וכל אחד שומע את המוזיקה אך ורק באוזניות. יש מערכת שנמצאת אצל הדיג'יי והוא כמובן שולט על סוג השירים, על הקצב ועל הווליום (יש אוזניות שמאפשרות שליטה בהן בווליום) וכך כולם נהנים ובלי שהרעש יהיה בלתי נסבל.

 

מסיבת אוזניות לחתונה יכולה להיות פתרון מצוין למי שרוצה שכולם ייהנו. הרי תמיד יש את אלו שמתלוננים שהמוזיקה חזקה ורועשת מידי ושהם לא יכולים לשמוע האחד את השני, ומסיבה כזו היא המענה הטוב ביותר עבורם. מי שירצה ייקח זוג אוזניות ומי שלא לא. מסיבת אוזניות לחתונה היא כזו שכל אחד בה נהנה בדרך שלו.

רוצים יותר מסוג מוזיקה אחד? זה אפשרי!

 

היתרון הגדול של מסיבת אוזניות לחתונה הוא אם כן האפשרות ליהנות בלי לעשות רעש בכלל ולאפשר לאחרים לשבת בשקט ולשוחח. אבל הנה יתרון נוסף של מסיבת אוזניות לחתונה, יתרון שאין כשהמוזיקה היא מרמקולים והוא – האפשרות לשמוע במקביל יותר מסוג מוזיקה אחד. זה אומר שיכולות להיות שתי עמדות של דיג'יים שכל אחד מהם מנגן לחצי מהקהל, וזה אומר שכל אחד יכול לבחור איזה סוג מוזיקה הוא אוהב. זה מצוין באירועים בהם יש אנשים שונים, אירועים בהם אנשים אוהבים סוגים שונים של מוזיקה וכל אחד יכול לקבל את מה שיותר קרוב אליו. אם אתם מארגנים חתונה, זה הפתרון עבורכם.

תגיות