איפור למסיבת פול מון מטורפת ומושקעת! 

חבילת הפול מון למסיבה הכי זוהרת בעיר 

החבילה כוללת:

איפור מקצועי ומדהים

תאורה אולטרה סגולה (4 פנסים)

איפורים זוהרים

החל מ-1200* ש"ח + מע"מ (עד 100 מוזמנים)

*יתכנו שינויים במחיר הנקבעים לפי תאריכים מיוחדים, מרחק נסיעה ומיקום האירוע.

* משך האירוע הוא שעתיים נטו של איפור. 

  • White Facebook Icon

הכי טוב להשאיר לנו פרטים ונחזור אליכם ממש מהר ...

Thanks! Message sent.

מה זה איפור פול מון?

 

בשביל לדעת מה זה איפור פול מון צריך להבין קודם מהי מסיבת פול מון ומה הקשר. מסיבת פול מון היא מסיבה שנערכת בחוף, מסיבה שמתקיימת לכל אורך הלילה בלילה שלפני או בלילה שאחרי הופעת ירח מלא. זו מסיבה שמשתתפים בה בדרך כלל תיירים והיא התקיימה לראשונה באי קופהנגן שבתאילנד שידוע בשם "אי המסיבות", ומאז ועד היום היא מתקיימת ולא רק שם. ההצלחה של מסיבת הפול מון יצרה עוד מסיבות דומות, מסיבות של ירח שחור, חצי ירח ורבע ירח.  היום כבר אין בתיאלנד מסיבות פול מון ומה שנשאר מאותן מסיבות הוא איפור פול מון. אך מהו אותו איפור פול מון? הנה הסבר קצר.

להיצבע בצבעים זוהרים...

 

אז מה המקור של איפור פול מון אנחנו כבר יודעים ועכשיו נסביר מהו סוג האיפור הזה. שלא כמו איפור רגיל, איפור פול מון הוא איפור בצבעים זוהרים, איפור בצבעים שרואים בתאורה מיוחדת הלא היא האולטרה סגול. ברגע שתאורת האולטרה סגול פוגעת בצבע היא מחזירה את האור ולא בולעת אותו, והתוצאה היא צבעים זוהרים מיוחדים שקורנים מהפנים. איפור פול מון הוא איפור שמח יותר, איפור מיוחד יותר ומתאים לקונספט הזה של המסיבות. היום הוא כבר טרנדי ממש ויש לא מעט אנשים שמתאפרים לפני מסיבות שונות בסוג האיפור הזה.

 

אטרקציה בלתי נשכחת לאירועים

 

אם אתם מארגנים אירוע כלשהוא כמו חתונה, בת מצווה או כל אירוע אחר, אתם מחפשים מן הסתם אטרקציות מדליקות שיקפיצו את הקהל ויגרמו לאנרגיות חיוביות. יש היום אין ספור אטרקציות משגעות אך אין כמו מראה פנים מיוחד בשביל שהשמחה תהיה גדולה. איפור פול מון באירוע שלכם יכול להיות בדיוק מה שצריך בשביל שהוא יהיה לא שגרתי והיום איפור פול מון הוא כבר טרנד באירועים, טרנד שלא ייעלם כל כך מהר בגלל האפקט שלו. ומה האפקט שלו? האפקט שלו הוא אפקט של שמחה, של כיף ושל אושר ואיפור כזה מקרין גם על אחרים את ההרגשה הזו. אם אתם מתלבטים איך להפוך את האירוע שלכם למעניין יותר ולהאיר את רחבת הריקודים, איפור פול מון הוא מה שאתם מחפשים.