חוגגים בת מצווה
 עם התקליטנים של SNOOP!

חבילת האירוע כוללת:

  • אירועים ביום שבת

  • אירועי צהריים (עד 16:00)

  • ללא הגברה (על חבילת DJ)

10

הנחה

די ג'יי לבת מצווה  

הפעלה ומשחקים

אפקטים ולייזרים

הגברה ותאורה

  • Instagram

*2,500 כולל מע"מ 

*יתכנו תוספות/הנחות למחיר החבילה לפי תאריכים מיוחדים, מיקום האירוע ותנאי השטח

הכי טוב להשאיר לנו פרטים!

מבטיחים לענות ממש מהר ...

Thanks! Message sent.

Christmas Photo Booth Props

 חבילת עמדת צילום מסך ירוק

מבצע חורף!

החל מ- 1,600₪ 

לפרטים התקשרו!

די ג'יי לבת מצווה מושלמת

הילדים שלנו הם הדבר החשוב לנו ביותר, אלו שאנו מוכנים לעשות בשבילם הכול. כשמגיע אירוע כלשהוא שלהם, ציון דרך בחיים שלהם ההתרגשות גדולה ואנו רוצים שהאירוע יהיה הכי יפה, הכי מושקע וזה שלא יישכח עוד זמן רב. בשביל שהוא יהיה כזה צריך לדאוג ללא מעט פרטים, צריך לוודא שיהיו בו נותני השירות הנכונים והחשוב שבהם הוא די ג'יי לבת מצווה. התקליטן הוא זה שאחראי על המוזיקה ולכן די ג'יי לבת מצווה צריך להיבחר בקפידה. יש אין ספור תקליטנים לאירועים כאלו אך אתם רוצים שהבת שלכם תקבל את הטוב ביותר, את האיכותי ביותר ואת השמח ביותר.

 

די ג'יי שיודע להפעיל את הילדים

אומנם גם דיג'יי לאירוע של מבוגרים הוא אחד שצריך לדעת להפעיל את הקהל, צריך להיות דינמי ותזזיתי אך דיג'יי לבת מצווה צריך להיות עוד הרבה יותר. דיג'יי לבת מצווה הוא זה שינחה את האירוע, זה שיפעיל את הילדים, ישים להם את המוזיקה שתקפיץ אותם וינהל את האירוע. הוא צריך לדעת "להשתלט" על אירוע כזה, לדעת לקחת את המושכות לידיים שלו אך לעשות את זה בחן ובנועם.

 

האם לתקליטן יש ביטוח צד ג'?

יכול להיות שזה ייראה לכם שולי אבל רגע לפני שאתם סוגרים עם די ג'יי לבת מצווה של הבת שלכם, כדאי לכם לוודא בין השאר שיש לו ביטוח צד ג'. למה? בעיקר באירוע כמו בת מצווה, אירוע בו יש לא מעט ילדים, אתם לא רוצים שייגרם איזה שהוא נזק והנזק הזה יהיה עליכם. זה יכול להיות רמקול שבור או כל דבר אחר. דיג'יי לבת מצווה שהינו מבוטח הוא דיג'יי שתוכלו להזמין לאירוע שלכם בראש שקט.

 

הכול צריך להיות מסוכם בכתב

בבואכם לסכם עם דיג'יי לבת מצווה של הבת שלכם, כדאי שכל פרט במה שדיברתם יהיה כתוב. מה שלא כתוב לא קיים ואם אתם סוגרים עם  די ג'יי לבת מצווה, כדאי שכל פרט שנוגע להפעלות, לשעות העבודה שלו או לכל דבר אחר יסוכם ויהיה כתוב בפירוט. העיקר שהאירוע שלכם יהיה מוצלח.

מזל טוב!