הפעלה לבת מצווה

 זה רק אצלנו ב- SNOOP!

Christmas Photo Booth Props

 חבילת עמדת צילום מסך ירוק

מבצע חורף!

החל מ- 1,600₪ 

לפרטים התקשרו!

חבילת האירוע כוללת:

  • אירועים ביום שבת

  • אירועי צהריים (עד 16:00)

  • ללא הגברה (חבילת DJ)

10

הנחה

DJ לבת מצווה  
הפעלה ומשחקים
אפקטים ולייזרים
הגברה ותאורה   

  • Instagram

*2,500 כולל מע"מ 

*יתכנו תוספות/הנחות למחיר החבילה לפי תאריכים מיוחדים, מיקום האירוע ותנאי השטח

הכי טוב להשאיר לנו פרטים!

מבטיחים לענות ממש מהר ...

Thanks! Message sent.

הפעלה מושלמת ואנרגטית לבת מצווה

באירועי בת מצוות בדרך כלל יש בעיקר ילדים. הכרחי וחובה שתהיה הפעלה לבת מצווה שתהיה מכוונת לילדים ושתהיה לאורך כל הערב. גם בריקודים כשהדי ג'יי מרקיד את הילדה הפעלה לבת מצווה היא הכרחית כי הילדים לא רוקדים מעצמם. אין כמעט ילדים שרק מהמוזיקה אפשר להחזיק אותם ברחבה 3 שעות. הסדר של מסיבת מצווה חייב לכלול הפעלה, משחקים ומוזיקה. השילוב ביניהם ע"י מפעיל מקצועי הוא שיקבע אם הערב יהיה משעמם או מהמם! 

 

גם המבוגרים משתתפים ברוב המקרים

הפעלה לבת מצווה לא חייב להיות רק לילדים אלא גם למבוגרים איתם ביחד. אצלנו בסנופ יש לנו המון רעיונות במהלך הערב שפתאום משלבים גם את ההורים ואת החברה היותר בוגרים במסיבה. גם הילדים לא ממש אוהבים הפעלה לבת מצווה שהיא רק של ילדים ורוצים קצת להרגיש גדולים ולעשות משחקים קצת יותר בוגרים. חשוב שהמפעיל שלקחתם לאירוע ידע גם להפעיל כמו שצריך וגם לנגן מוזיקה כמו שצריך. 

הפעלה מהתכנית "הכל הולך".

ישנם רגעים בבת מצווה שחייבים גם להיות מאתגרים בסגנון שאלות וטריויה. יש הרבה משחקים מתכניות טלויזיה שאפשר לעשות במהלך הערב. כמו למשל המשחק "הכל הולך" שבו יש 7 משתתפים שהחוגגת בוחרת. משתתף אחד רוקד מקדימה לצלילים של שירים מצחיקים שונים ומשונים וכל החברים מאחורה חייבם לחקות אותו. המשחק הזה הוא כל כך כיפי בתור הפעלה לבת מצווה שהילדים יכולים לשחק אותו במשך שעה שלמה. 

 

מינון נכון בין ריקודים להפעלה

כשעושים אירוע בת מצווה צריך לראות אם הילדים המוזמנים מגובשים ממש ומכירים אחד את השני, או שקצת מובכים. לכן המינון בין ריקודים להפעלה הוא חשוב מאוד. לפעמים יש בת מצוות שבהם הילדים לא כל כך זורמים על שירים ומרגישים קצת מובכים לרקוד, כאן נכנסת לפועל הפעלה לבת מצווה כדי לשבור קצת את הקרח ולגבש את הילדים. הרגישות וההבנה של מה שקורה ברחבה הוא מאוד חשוב להצלחת המסיבה וההפעלה. גם יותר מדי הפעלה לבת מצווה יכול לא להתאים לערב, כל קבוצת ילדים היא שונה וכל שכבה היא שונה מהשנייה מפעיל לבת מצווה צריך להבין בדיוק מה קורה.