מפעיל לבת מצווה

 זה רק אצלנו ב- SNOOP!

לפרטים התקשרו!

Christmas Photo Booth Props

 חבילת עמדת צילום מסך ירוק

מבצע חורף!

החל מ- 1,600₪ 

לפרטים התקשרו!

חבילת האירוע כוללת:

  • אירועים ביום שבת

  • אירועי צהריים (עד 16:00)

  • ללא הגברה (חבילת DJ)

10

הנחה

DJ לבת מצווה  

הפעלות ומשחקים

אפקטים ולייזרים

הגברה ותאורה  

  • Instagram

*2,500 כולל מע"מ 

*יתכנו תוספות/הנחות למחיר החבילה לפי תאריכים מיוחדים, מיקום האירוע ותנאי השטח

הכי טוב להשאיר לנו פרטים!

מבטיחים לענות ממש מהר ...

Thanks! Message sent.

מפעיל לבת מצווה מושלמת

בחירת מפעיל לבת מצווה שידע להעסיק את הילדים במשך 3 שעות זו בחירה חשובה מאוד! מפעיל לבת מצווה חייב להיות גם דיג'יי מעולה ולהכיר את כל השירים של הילדים. הפעלה בעצם יכולה להתבטא בהרבה דברים ממשחקים ועד ריקודים. לא כל אחד מתאים להיות מפעיל לבת מצווה שכן צריך שם טון נכון של דיבור וחיבור לילדים. מעבר להפעלה חשובה גם המוזיקה והסדר של הערב, מפעיל לבת מצווה שהוא גם די ג'יי ידע לשלב בין כל אלה. 

 

הפעלות לילדים

ישנם המון סוגי הפעלות מגניבות שמפעיל לבת מצווה חייב להכיר. ממשחקים קלאסים של נשיקה סטירה ועד משחקי משימות מורכבים. הפעלה יכולה להיות גם על מסכים משולבת ריקודים כמו ג'אסט דאנס או הפעלה אקטיבית בזמן הריקודים. מפעיל לבת מצווה חייב להגיע עם מיקרופונים אלחוטיים ולשלב כמובן בכל הערב את החוגגת בכל המשימות ובלבחור את המשתתפים. מפעיל לבת מצווה ללא נסיון פשוט יכול לשעמם את הילדים, חשוב למצוא מפעיל שיסביר לכם מה בדיוק הולך להיות בערב. 

 

המפעיל חייב שיהיה לו ביטוח

ביטוח באירועים הוא דבר מאוד חשוב. מפעיל לבת מצווה שמגיע עם ציוד הגברה ותאורה חייב לוודא שכל הציוד מאובטח ובמרחק נכון מהילדים. בנוסף כל מפעיל לבת מצווה חייב שיהיה לו ביטוח צד ג' למקרה שקורה לאחד מהילדים משהו שקשור לציוד שהוא הביא איתו. הציוד חייב להיות ממוקם בצורה כזאת שגם אם אחד הילדים מתקרב לדיג'יי הוא לא עוד מתחת לסטנד תאורה או נתקן בסטנד לרמקול. ודאו את זה עם המפעיל לבת מצווה שלכם. 

 

הפעלות בבריכה לבת מצווה

אירועי הקיץ בדרך כלל קורים בבריכות ברחבי הארץ. הפעלה בבריכה היא הפעלה מסוג אחר בגלל שאין רחבת ריקודים והכל קורה בבריכה. ודאו שאתם לוקחים מפעיל לבת מצווה שידע להפעיל גם בבריכה ולוודא שיש לו פעילות נכונה לנושא.