מאפרת למסיבת פול מון מדהימה ומושקעת! 

חבילת הפול מון למסיבה הכי זוהרת בעיר 

החבילה כוללת:

מאפרת מקצועית

תאורה אולטרה סגולה (4 פנסים)

איפורים זוהרים

החל מ-1200* ש"ח + מע"מ (עד 100 מוזמנים)

*יתכנו שינויים במחיר הנקבעים לפי תאריכים מיוחדים, מרחק נסיעה ומיקום האירוע.

* משך האירוע הוא שעתיים נטו של איפור. 

  • White Facebook Icon

הכי טוב להשאיר לנו פרטים ונחזור אליכם ממש מהר ...

Thanks! Message sent.

איך מוצאים מאפרת למסיבת פול מון?

"פול מון" באנגלית הוא ירח מלא, זמן שפעם לא היתה לו יותר מידי משמעות בעולם המסיבות אך משנת 1985 הוא כבר המונח "מסיבת פול מון" היא כבר מושג ידוע בסצנות המסיבות. זה התחיל בתאילנד באי קופהנגן שם נערכה המסיבה הראשונה ועוד רבות אחרות, אך בשלב כלשהוא המשטר התאילנדי אסר אותן ומה שנשאר מהמסיבות הללו הוא מסיבות ברחבי העולם שהן חיקוי של אותן מסיבות. מסיבת פול מון היא מסיבה לאורך כל הלילה ואיפור פול מון הוא איפור עם צבעים זוהרים באולטרה סגול. בשביל איפור כזה צריך למצוא מאפרת למסיבת פול מון, מישהי שלא סתם תקשקש על הפנים אלא תאפשר בצורה מקצועית ויפה. הנה כמה דברים שחשוב לדעת על מאפרת למסיבת פול מון.

לראות את הדבר האמיתי

רוצם לדעת האם מאפרת למסיבת פול מון ספציפית היא מה שאתם מחפשים? אתם צריכים לבקש לראות תמונות ממסיבות קודמות שהיא איפרה. מאפרת למסיבת פול מון צריכה לדעת לצייר יפה והיא סוג של אמנית, ולא פחות חשוב מכך, היא צריכה לעשות שימוש בחומרי איפור מורשים ולא כאלו שעשויים להיות לא בריאים. מאפרת למסיבת פול מון צריכה להיות עם ניסיון ולניסיון כזה אין תחליף. היא צריכה לדעת לעבוד עם קהל מגוון וכמובן, להציע מחירים אטרקטיביים שאפשר לעמוד בהם.

 

לא רק למסיבות

 

מאפרת למסיבת פול מון יכולה להתאים לא רק למסיבות פול מון אלא גם לשלל אירועים אחרים. איפור פול מון הפך בשנים האחרונות לפופולארי מאוד והוא אטרקציה כיפית בלא מעט אירועים. מאפרת למסיבת פול מון אפשר להזמין גם לכל מסיבה אחרת, אפשר להזמין אותה לאפשר בבר או בת מצווה, מאפרת למסיבת פול מון יכולה לתת שירות גם בחתונה כשרוצים שהרוקדים יהיו שמחים יותר, במסיבת פורים, באירועי חברה שונים, במסיבות סוף שנה בתיכונים או בכל מוסד אחר ובכלל, מאפרת למסיבת פול מון יכולה לתרום מהכישורים שלה בשביל להקפיץ כל אירוע שהוא. אם אתם עומדים בפני ארגון אירוע, זה משהו שכדאי לכם לשקול ברצינות