מסיבת אוזניות במרכז עם התקליטנים של סנופ

החבילה הכי מושלמת ל - מסיבת אוזניות במרכז 

אוזניות צבעוניות ואיכותיות 
DJ אלוף מחברת סנופ 
תאורת מסיבה מושקעת 

החל מ-2000* ש"ח כולל מע"מ 

*יתכנו שינויים במחיר הנקבעים לפי תאריכים מיוחדים, מרחק נסיעה ומיקום האירוע.

* משך האירוע עד 3 שעות. 

  • White Facebook Icon

הכי טוב להשאיר לנו פרטים ונחזור אליכם ממש מהר ...

Thanks! Message sent.

מסיבת אוזניות במרכז 

מסיבת אוזניות בתל אביב

 

אם עוד לא יצא לכם להיות במסיבה כזו, אתם כנראה הרחק הרחק מאחורה בסצנת המסיבות. אם פעם אנשים היו מחפשים את הרעש והבלגן, אם פעם אם היה אפשר לשמוע האחד את השני כשצועקים באוזן זו לא היתה מסיבה, היום יש כבר טרנד אחר שהולך ותופס תאוצה. הטרנד הזה הוא מסיבת אוזניות, וזו יכולה להיות מסיבת אוזניות במרכז כמו מסיבת אוזניות בתל אביב, מסיבת אוזניות בצפון או מסיבת אוזניות בדרום. המסיבות הללו כבשו את ישראל והעולם ויש להן כמה יתרונות חשובים שגורמים להן להיות כל כך פופולאריות.

 

מסיבת אוזניות במרכז כמו גם מסיבת אוזניות בצפון או מסיבת אוזניות בדרום ובכל מקום אחר הפכה לפופולארית במיוחד מכמה סיבות. קודם כל בגלל השקט שיש מסביב וזה שלא מפריעים לאחרים. פעם, אי אפשר היה לקיים מסיבת רחוב אחרי שעה מסוימת, והיום, אם זו מסיבת אוזניות אין שום בעיה. פעם, אנשים לא היו יכולים לדבר האחד עם השני במהלך מסיבה ובשביל להצליח הם היו צריכים להתרחק מהרעש וההמולה, והיום, מסיבת אוזניות בתל אביב כמו גם בכל מקום אחר מתאימה לכולם, מתאימה למי שרוצה את השקט ומי שרוצה את הרעש, ובעיקר, למי שרוצה קצת מזה וקצת מזה. 

שילוב של מספר סוגי מוזיקה

 

מסיבת אוזניות במרכז כמו גם מסיבת אוזניות בצפון או מסיבת אוזניות בדרום או ספציפית מסיבת אוזניות בתל אביב או בכל מקום אחר יכולה לשלב כמה סוגים של מוזיקה מה שאומר שיש יותר מדיג'יי אחד במקום, וכל אחד מהדיג'יים משדר לחלק אחר מהחוגגים. יש אוזניות שאפשר לשחק בהן בערוצים כך שכל אחד יכול לשמוע את מה שהכי מתאים לו.

מובייל קלאבינג

 

עוד סוג של מסיבת אוזניות במרכז הוא האפשרות שכל אחד יביא איתו את הסמארטפון, יחבר אותו לאוזניות שיחולקו וישמע מה שהוא רוצה. כך כל אחד עושה מעין מסיבה פרטית לעצמו אבל כולם נמצאים ביחד, כך שכל אחד נהנה גם מהביחד וגם מהלחוד. 

אין ספק שהמסיבות הללו יישארו איתנו עוד שנים ארוכות, מכיוון שכולם נהנים ואף אחד לא צריך לסבול מהמוזיקה של השני. 

תגיות