יש לנו מספר רעיונות מקומות לאירוע בר או בת מצווה, קבלו! 

רוב אירוע הבת מצווה נחגגים במועדונים או באולמות. אבל לפעמים מעדיפים מקום לבת מצווה שהוא למשל בבית או בטבע או בבריכה. רעיונות למקומות לאירוע בר או בת מצווה אפשר למצוא בשפע רק צריך לדעת להתארגן נכון ולהתאים את האירוע למקום שחוגגים בו. 

לפעמים הכי זול לבחור מקום או מועדון לבת מצווה שיהיה קרוב ויכיל חבילה שמשלב כבר את כל מה שצריך. 

אם החלטתם ללכת על בת מצווה בבית כדאי שתדאגו לארגן את הסלון או החצר כמו שצריך. להחביא דברים שבירים לשים רהיט גדול ליד הקירות כדי שלא יגעו בהם עם ידיים מלוכלכות ולדאוג שלא יהיה ווליום מוגזם של דיג'יי לבת מצווה שהזמנתם כדי שלא יפלו דברים מהמדפים בבית. 

יש לוודא שהרצפה לא מחליקה עדיף להשתמש במשטח מיוחד מגומי כדי שחס וחלילה ילד לא יפצע מהחלקה אצלכם בבית. כמובן להגדיר תא שירותים מסויים כדי שילדים לא ילכלכו לכם את השירותים הפרטיים. מחיר אירוע לבת מצווה בבית כולל אוכל שתייה צלם דיג'יים ושאר דברים חשובים בין 2500 - 3500 שקלים לחבילה שכוללת הכל.

אם חוגגים בת או בר מצווה באולם הכל הרבה יותר קל וצריך רק לדאוג לרשימת המוזמנים. מקומות לאירוע בת מצווה כבר מאורגנים לכמות של ילדים עם אבטחה, מנהל אירוע, דיג'יי ואטרקציות. לפעמים עדיף לשלם קצת יותר ולחגוג בת מצווה באולם מסודר. הכל שם מאורגן כמו שצריך כולל האוכל ולכם נשאר רק להנות. מחיר בת מצווה במועדון הוא בין 5000 - 8000 שקלים שכוללים בתוכם כל הדברים החשובים. 

אם אתם חוגגים בת מצווה בטבע או בגינה יש לוודא שיש הצללה אם זה בצהרים ושיש מאווררים אם חם. לא מומלץ להשאיר שתייה ואוכל בחוץ כי שהם נהרסים מהלחות. מומלץ לשים משטח גומי על הדשא או הגבהה של במה כדי לא להרוס את הגינה. מקומות לבת מצווה יכולים להיות מגוונים ואנחנו ממליצים לכם לבדוק אותם באירוע פעיל לפני שסוגרים.

חגיגת גיל המצוות בבריכה, במועדון, בבית פרטי מצריכה תכנון של מקצוענים.

אנו ממליצים לכם להתייעץ איתנו על מקומות לחגיגת בת מצווה וגם מקומות לחגיגת גיל המצוות . לפגישה אצלנו במשרדים צרו איתנו קשר. צרו קשר

תגיות