צלם או צלמת לבת מצווה הכוללים מגנטים

צלם טוב הוא באמת נכס. אם חשוב לכם לתעד בצורה מושלמת את אירוע בת המצווה שלכם חשוב לבחור צלם או צלמת מקצוענים. צילום אירועים הוא לא בעניין התמונות האיכותיות אלא גם האוירה שהצלם משרה על המצולמים. צלם שמח ואנרגטי מוציא אנשים חיוכים שיוצרים רגעים מושלמים. צלם או צלמת לבת מצווה יכולים גם להוציא מגנטים לאורחים שיוכלו לשמור למזכרת.

צילום הוא תחום מאוד רחב אשר כולל צלמים ברמות שונות ומחירים המשתנים מאירוע לאירוע. צלם לבת מצווה דר"כ יגבה פחות מצלם לחתונה. צילום בת מצווה יכול לכלול גם קיר VIP ממש כזה כמו באוסקר ואז הילדים מצטלמים בנכיסה למסיבה. צלם לבת מצווה צריך להיות בחור צעיר אנרגטי שבדר"כ עובד עם ילדים. צלם שלא ידע להפעיל את הילדים בזמן צילום יצור תמונות מאולצות. צלם לבת מצווה חייב לתפוס רגעים שמחים ברחבה ולדאוג לצלם את חוגגת בת המצווה עם כל החברים ובכל הרגעים. צלם טוב יבחר לכם את התמונות הכי טובות ויוציא מתוך כ-1000 תמונות בער את ה-300 הכי טובות. 

ישנם גם צלמי מגנטים לבת מצווה שבנוסף לצילום האירוע מדפיסים לכם את התמונות גם על מגנטים שאפשר לקחת הביתה ואפילו יעשו לכם הגדלה ענקית בגודל A4 שתוכלו לתלות איפה שתרצו. צלם מגנטים לבת מצווה דואג גם שהמסגרות יהיו ממותגות לפי שם חוגגת האירוע והעצוב שהיא בחרה וחשוב שכל הערב המגנטים יזרמו לרחבה ויוצגו על לוח נוח שאפשר לקחת ממנו תמונות.

התמונות של צלם לבת מצווה יוגשו בסוף הערב ללקוח על גבי דיסק און קי. אחרי שהם סוננו. ישנה אפשרות גם לצילום וידאו קצר או אם תרצו אפשר גם להביא בנוסף לצלם הסטילס לבת מצווה גם צלם וידאו שיתעד את הערב במקביל כדי שתוכלו לקבל סרטון ערוך של הערב שלכם למזכרת.

מחיר צלם לבת מצווה או צלם מגנטים לבת מצווה

  • צלם מגנטים לבת מצווה ללא הגבלה - 800 -1200

  • צלם סטילס ללא מגנטים לבת מצווה - 500 - 800 שקלים

  • המחירים יכולים להשתנות בהתאם למיקום האירוע והזמן. 

אנו ממליצים לכם להתייעץ איתנו על צלם או צלמת לבת מצווה בפגישה אצלנו במשרדים. צרו איתנו קשר לפרטים נוספים. צור קשר