איך בוחרים מוזיקה לבר או בת המצווה 

לפני שמתחילים בבחירת מוזיקה לבת או בר מצווה צריך לדעת ממה מורכב קהל המוזמנים שלנו. האם האורחים שלנו הם רק ילדים? או שיהיו גם בני נוער ? או שיש גם מבוגרים ברחבה? די ג'יים לבת מצווה חייב להיות מקצועי מאוד ולדעת לעבוד עם כל סוגי הקהלים. ישנה מוזיקה של הילדים שהמבוגרים גם אוהבים וההיפך.  

הילדים היום מעודכנים כמעט בכל שיר חדש שיוצא. יש להם את האומנים שלהם שהם עוקבים אחריהם וצריך תמיד להיות בהקשבה לאיזה שיר הוא להיט כדי לא לפספס אותו במסיבה. המוזיקה של המבוגרים היא קצת שונה וברוב הפעמים השירים אפילו החדשים שהמבוגרים אוהבים הם שירים שלילדים קצת משעממים. דורשה מיומנות גדולה מהדיג'יי במיוחד באירוע בת מצווה לדעת איך משלבים מוזיקה למבוגרים לבין מוזיקה לילדים. השירים המנוגנים חייבים להיות לא פחות מלהיטים מטורפים כי הקהל של הילדים חסר סבלנות וצריך מאוד מהר לחתוך קטעים משעממים בשירים. תגידו לדיג'יי שלכם איזה שירים החבר'ה אוהבים והוא ידאג לנגן אותם.

 

 באירועים באולמות אחנו ממליצים להתייחס גם למבוגרים באירוע ולדאוג שסיבוב הריקודים הראשון יהיה עם מוזיקה שכולם יהנו ממנה. אח"כ יותר מאוחר בערב אפשר להתחיל לנגן את המוזיקה של הילדים. באירועים של בת מצווה בבית אפשר ורצוי לנגן רק שירים של הילדים. הדיג'יי חייב לשלוט באירוע בכל זמן נתון ולשלב גם במשחקים מוזיקה מתאימה. חשוב מאוד לא ליצור שלב "קבלת פנים" למסיבת בת מצווה. דיג'יי לבת מצווה צריך להתחיל להלהיב כבר מהשנייה הראשונה של האירוע עם מוזיקה מקפיצה לבת מצווה.

אנו ממליצים לכם להתייעץ איתנו על בחירת מוזיקה לבת מצווה ? לפגישה אצלנו במשרדים צרו איתנו קשר. צרו קשר.

תגיות