פול מון לאירועים זוהרים ומושקעים ! 

חבילת הפול מון למסיבה הכי זוהרת בעיר 

החבילה כוללת:

מאפרת פול מון לאירועים

תאורה אולטרה סגולה (4 פנסים)

איפורים זוהרים

החל מ-1200* ש"ח + מע"מ (עד 100 מוזמנים)

*יתכנו שינויים במחיר הנקבעים לפי תאריכים מיוחדים, מרחק נסיעה ומיקום האירוע.

* משך האירוע הוא שעתיים נטו של איפור. 

  • White Facebook Icon

הכי טוב להשאיר לנו פרטים ונחזור אליכם ממש מהר ...

Thanks! Message sent.

איפור פול מון לאירועים משודרגים

אם אתם מארגנים אירוע כלשהו בקרוב ולא משנה איזה אירוע זה – בין אם הוא חתונה, בר או בת מצווה, אירוע חברה, מסיבת יום הולדת או כל אירוע אחר, אתם חייבים לדאוג שתהיה איזו שהיא אטרקציה במקום. היום אירוע כבר לא יכול להיות רק עם אוכל, מוזיקה ותפאורה אלא חייב להיות בו גם משהו אחר, משהו שישמח את המוזמנים וישדרג להם את האירוע. בכל הקשור לריקודים ולמוזיקה, האופציה הטובה ביותר היא איפור פול מון לאירועים. זהו איפור שמח, איפור צבעוני, איפור מיוחד וכזה שמקרין על האחרים. פול מון לאירועים הוא אופציה מצוינת ששווה לשקול כשמחפשים משהו מיוחד.

מה זה איפור פול מון?

פול מון לאירועים הוא למעשה איפור פול מון, איפור עם צבעים זוהרים על הפנים שנראים כך כשהם מוארים בתאורת אולטרה סגול. מסיבות הפול מון מוכרות מתאילנד, מסיבות לאורך כל הלילה בהן היו מאפרים בשיטה הזו, אך היום גם כשהם כבר לא קיימות במתכונתן המסורתית, יש להן אין סוף חיקויים. בעבר רק במסיבות שהיו מוגדרות כמסיבות פול מון (גם אם הן לא היו סביב ירח מלא) היו מתאפרים ככה, אבל היום איפור פול מון לאירועים הוא טרנדי לגמרי. אם אתם רוצים איפור בסגנון פול מון לאירועים כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לאתר מאפרת מקצועית שתגיע לאירוע שלכם.

אירוע שמח ומשודרג

איפור פול מון לאירועים מקצועי על ידי מאפרת עם ניסיון, יכול לשדרג לכם את האירוע. מאפרת פול מון לאירועים צריכה להיות אחת שיודעת לצייר ולא סתם לקשקש, והיא גם צריכה לדעת לעבוד מהר. היא צריכה להספיק עשרות אנשים ולמעשה את כל מי שרוצה להתאפר כך, מה שיכול להגיע גם ליותר מעשרות. היא צריכה לדעת מה לצייר וצריכה לעבוד עם חומרי איפור מורשים מבחינה בריאותית, ובסופו של דבר האירוע יהיה מיוחד יותר.
אז אם אתם מחפשים איך להפוך את האירוע שאתם מארגנים לייחודי יותר, איפור פול מון לאירועים הוא משהו שכדאי לכם לשקול ברצינות בתור אטרקציה מרכזית.